Acasa » Ştiri/Evenimente » UED s-a calificat în finala națională a Competiției "Compania Anului 2017"!

Ştiri/Evenimente

UED s-a calificat în finala națională a Competiției "Compania Anului 2017"!

22 05 2017

Echipa studențească a Universității Europene "Drăgan" din Lugoj s-a calificat în finala națională a Competiției "Compania Anului 2017" - incubatorul educațional BizzFactory 2017, alături de alte 12 echipe studențești din cele mai importante centre academice universitare din România.

Proiectul "SaveArt" a fost inițiat de către Valentina Larisa TODERESCU, anul I - Facultatea de Drept, studii de universitare de master, specializarea ”Managementul investigației penale”, și Magdalena Rebeca TODERESCU, anul I - Facultatea de Științe Economice, studii universitare de licență, specializarea ”Finanțe și Bănci”.

Acest proiect a fost coordonat de către conferențiar universitar dr. Gabriel Ionel Dobrin, prorector al Universității Europene "Drăgan" din Lugoj.

DRAGAN GROUP